.

מחפשים הרצאה מעוררת השראה? סדנה מקצועית למיקסום הצוותים ? 

מלכה שגב, אשת תקשורת ועסקים, מרצה ומנחה ברחבי הארץ והעולם וכן מעבירה הרצאות און ליין

 הרצאה מעוררת השראה, אמביציה וחשיבה חדשה 

 הנחיית אירועים וכנסים מקצועיים ומעוררי השראה 

סדנאות חוויתיות ומעצימות לצוותים  

הדרכות מקצועיות למיקסום יכולות הצוות ושיפור ביצועים 

 

מתפקיד "רכזת שיוק" בחברת ניקיון ועד לניהול חברת ייעוץ לחברות הייטק בשוק הבינלאומי

איך לכבוש את היעדים שלכם ולהגיע רחוק.

סיפור אישי מרגש ועוצמתי על אשה חרדית נשואה לרב שלא בוחלת בשום אמצעי כדי להגשים את החלומות שלה ומצליחה לטפס בסולם התפקידים מחברת ניקיון לניהול חברת ייעוץ לחברות הייטק . להגשים יעדים עסקיים ואשיים למרות הפרדיגמה והמגזריות. הרצאה מעוררת השראה שתניע את הצוותים שלכם לכבישת יעדים אישיים ועסקיים ותציג זוית חדשה על האשה החרדית בעידן הדיגיטלי.

הצד השני - לאחר שמלכה ליוותה עשרות חברות לשימוש בקמפיינים ממומנים ואורגניים ברשת הדיגטלית, מלכה חושפת שיטות מאחורי הקלעים לעיצוב תודעת המונים,כיצד מותגים מפעילים עלינו טריגירים פסיכולוגיים שגורמים לנו להתמכר לדברים כדי לקנות ולצרוך יותר, איך שותלים לנו רעיונות? עד כמה יש לנו זכות בחירה ועד כמה הרצונות שלנו הם באמת שלנו או שיש אנשים שמומחים כדי לגרום לנו לרצות דברים מסוימים. מה משפיע עלינו ומה גורם לנו להתמכר האם יש לנו דרך לייצר את הבחירות שלנו וכיצד נמנע מהשפעה פסיכולוגית והינדוס התודעה שלנו .הרצאה מעוררת השראה ודוגמאות מעשיות מעוררות חשיבה שיעוררו את הצוותים שלכם לחשיבה ביקורתית, יצירת מנגנוני הגנה אישיים וחיבור עצמי.  

לאחר שליוותה עשרות חברות ופתרונות אבטחת מידע סייבר ובינה מלאכותית ליצירת לידים ומכירות באמצעות לינקדאין

מלכה תחשוף בפניכם את סודות המכירה הכמוסים כיצד להגיע למקבלי ההחלטות ולפתוח דלתות. מהו סוד המסר ואיך לייצר אמון באמצעות הרשת הדיגיטלית הבינלאומית - לינקדאין .

הסדנה לפי שלבים ובהתאם לצרכים של הצוות /הארגון .

1. היכרות עם הרשת בניה /מיקסום פרופילים 8 הסודות לפרופיל שעושה כסף.

2.יצירת לידים דרך לינקדאין סודות המסר והפניה האישית

3.סודות כלי החיפוש איך להגיע לבעלי תפקידים ספציפים בישראל ובעולם

4. סודות האוטמציה והפנייה ההיברידית 

5.מיתוג אישי ברשת בינלאומית סודות הוידאו והתוכן הויראלי סדנה מעשית ליצירת תוכן ויראלי

 

 

לאחר שליוותה עשרות חברות ופתרונות אבטחת מידע סייבר ובינה מלאכותית ליצירת לידים ומכירות באמצעות לינקדאין 

מלכה תחשוף בפניכם את שיטת מנועי הזהב כיצד להגיע למקבלי ההחלטות בלינקדאין וכיצד להשפיע עליהם באמצעות רשתות מקבילות. איך מחברים את התוכן בין הערוצים ויוצרים "זליגה" של לידים מרשת לרשת . מיהם קהילת "המשפיעים" וכיצד דרכם ניתן להשפיע על עצוב ההחלטות של מקבלי ההחלטות. סדנה פרקטית ויישומית המציגה את גלגלי הזהב ומנועי השיווק כהזדמנות ליצירת קהילה, יצירת לידים וקיצור תהליכי ההמרה ב50% במכירות פרימיום B2B .  

 

 

לאחר שמכרה בעצמה במאות אלפי דולרים עבור חברות טכנולוגיה כשכירה ובהמשך ליוותה חברות להכפלת המכירות שלהם בשוק המקומי והבינלאומי . מלכה חושפת את שיטת המכירה הפסיכולוגית

שיטות מתקדמות במשא ומתן במכירות פרימיום איך להשפיע על מקבלי ההחלטות באמצעים פסיכולוגיים ולקצר את תהליכי המכירה ב50% מהזמן, הרצאה חד פעמית או סדנה עם תירגול מעשי שתשאיר את הצוותים שלכם מקצוענים במשא ומתן ובמכירות פרימיום.

 

מיתוג אישי וסטורי טלינג  - איך ליצור מותג אישי מנצח ברשת החברתית ובכך לפתוח דלתות לעסקאות חדשות בחינם באמצעות לינקדאין פייסבוק אינסטרגרם טיקטוק, מלכה תיקח אתכם למסע מרתק אל מאחורי הקלעים של הרשתות החברתיות. הסדנה כוללת פרקטיקה מעשית לסטורי טלינג ויצירת תוכן (אפשרות לסדנת וידאו לייב)  

 

על מלכה שגב 

שגב היא אשת תקשורת ועסקים מלווה חברות הייטק בשוק המקומי והבינלאומי למיקסום יצירת הזדמנויות ומכירות. הגישה בעבר תכנית טלויזיה בערוץ 97

מרצה יועצת ומנחה מבוקשת בחברות על עסקים, שיווק,מכירות פרימיום בעידן הדיגיטלי

This site is not a part of the Facebook website nor Facebook, Inc.
Additionally, this site is not endorsed by Facebook in any way.
FACEBOOK is a trademark of Facebook, Inc.

© כל הזכויות שמורות למלכה שגב 2023

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.